Ve dnech 10.6, 13.6. a 14.6. bude náš výdejní sklad mimo provoz. Tou dobou nebude možný příjem ani výdej objednávek, děkujeme za pochopení.

Mikrobiologická analýza

1 položek celkem
test_ecoli_koliformni_bakterie_ekoli
918 273,55 Kč bez DPH
1 111 111 Kč / ks
3053

V nabídce máme několik bakteriálních testů, které jsou velice jednoduché spolehlivé a nákladově efektivní. 
V nabídce je celá řada testů pro různé aplikace jako jsou bazény, pitná voda ve vodních nádržích průmyslové aplikace, jako je kožedělný průmysl, ale také pro měření povrchu např. V plaveckých bazénech .

Národní a evropské směrnice poskytují praktické rady, jak monitorovat, testovat a nakonec kontrolovat škodlivé bakterie legionely ve vodních systémech.

Stěrovky jsou klíčovou součástí testovacího programu, ale musí být používány správně a pravidelně jako součást plánovaného režimu, a to každý týden, aby se dosáhlo smysluplného výsledku. Pro správné dávkování dezinfekčních prostředků jsou důležité správné výsledky testů, aby se zabránilo nadměrnému dávkování a bylo dosaženo absolutní kvality vody.

Doba inkubace a teplota inkubace by měly být stejné při každém provedení testu, aby byl růst bakterií řízený a konzistentní. To umožňuje provádět srovnání týdenních testů a vysoké počty usnadňují identifikaci. Stěrovky jsou obvykle inkubovány při 30 °C po dobu 48 hodin, ale to se může lišit v závislosti na konkrétní aplikaci.

1.000+ produktů
1.000+ produktů
V nabídce si vyberete z více než 1.000+ produktů a 5.000+ variant.
Nejlevnější přeprava
Nejlevnější přeprava
Zajišťujeme přepravu po celé ČR a Evropě
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 5* z 5ti.
Používáme ověření věku Adulto