Vážení zákazníci, z důvodu nadměrného počtu objednávek, se předem omlouváme za delší dodací lhůty. Pokud na zboží pospícháte, zvažte možnost osobního odběru.

Vločkovač granulát Floccer 1Kg

Kód: 1917
172 Kč / ks 142,15 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Vločkovač granulát Floccer 1Kg

  • Shlukuje jemné částice, které nelze odfiltrovat
  • Určeno pro domácí bazény
  • Německá kvalita

Detailní informace

1.000+ produktů
1.000+ produktů
V nabídce si vyberete z více než 1.000+ produktů a 5.000+ variant.
Nejlevnější přeprava
Nejlevnější přeprava
Zajišťujeme přepravu po celé ČR a Evropě
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 5* z 5ti.

Detailní popis produktu

Vločkovač granulát pro křišťálově čistou vodu.

Přípravek vhodný zejména pro soukromé bazény. Vločkovače by se měly používat v průběhu celé sezóny. Jejich úkolem je spojit mikroskopické nečistoty, které jinak procházejí filtrací zpět do bazénu, do malých vloček, které již filtrace zachytí. Díky vločkovači má voda jiskru, proto jsou často prodávány jako projiskřovače nebo projasňovače.

Mikroskopické částice i již chlórem zahubených bakterií mohou být zdrojem živin pro další organismy, proto jejich odfiltrování není jen otázka vzhledu vody, ale též hygieny.

Návod k použití:
Upravte hodnotu pH vody na 7,0 - 7,4.
Přípravek rozmíchejte v teplé vodě. Na 10 m³ použijte 100 g přípravku. Pomocí konve nalijte na vodní hladinu. Ke zvýšení filtrační účinnosti pískových filtračních
zařízení nasypte prostředek přímo do skimmeru, filtraci nechte běžet. Nepoužívejte u křemelinových filtrací. Přípravek nikdy nemíchejte s jinými chemikáliemi!
-
Způsobuje vážné poškození očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře.

Dávkování: 100g na 10m3

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemie pro úpravu vody
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Používáme ověření věku Adulto