Vážení zákazníci, náš E-SHOP je plně v provozu. Expediční sklad funguje pouze jako výdejní místo objednávek, platba na místě není možná.

Regenerační čistič zeolitů ZeoReg

Kód: 2329
Novinka
Značka: Filtrilo
750 Kč / ks 619,83 Kč bez DPH
Skladem (77 ks)

Regenerační čistič zeolitů ZeoPure ZeoReg

  • 2 v 1 pro filtrační zeolity ZeoPure
  • Nejúčinnější regenerační prostředek pro zeolity
  • Čistící prostředek pro filtrační zeolity
  • Odstraňuje organické znečištění
  • Odstraňuje zbytky opalovacích krémů 
  • Patentovaná receptura
  • Balení 1Kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Regenerační čistič zeolitů ZeoReg je speciální čistící a regenerační směs určena pro profesionální regeneraci zeolitových filtračních materiálů. Patentovaná receptůra obsahuje směs aktivních látek pro rychlou regeneraci a dezinfekci filtračních zeolitů. 

Návod na použití:

Vypusťte vodu z filtrační nádoby a uzavřete spodní výpustní ventil. Nalijte 4L čisté vody do plastového kýble a přisypte 0,5kg (celé balení) Regeneračního čističe ZeoReg, nechte cca 15 minut rozpustit a poté rozmíchejte. Plně rozpuštěný roztok nalijte vrchním otvorem do filtrační nádoby. Roztok by měl plně zaplavit filtrační lože. Nechte působit cca 6 hodin bez uzavírání víka. Poté otevřete spodní ventil a vrchním otvorem přilejte čistou vodu. Tím se pomůže zředění a vyplavení čistícího roztoku. V případě, že již teče čistá voda, můžete uzavřít ventil a horní víko filtru. Proveďte zpětný proplach a následně zafiltrování. Tímto bude váš filtr připraven pro další fungování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemie
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.