Vážení zákazníci, náš E-SHOP je plně v provozu. Centrální sklad funguje pouze jako výdejní místo objednávek. Platba na místě není možná. Z důvodu nadměrného počtu objednávek, se předem omlouváme za delší dodací lhůty.

Pro veřejný sektor

Výhody programu pro veřejný sektor

  • Určeno pro obce, samosprávu, státní správu a jejich firmy
  • Vše skladem na jednom místě
  • Vaše zboží expedujeme okamžitě
  • Lepší ceny díky konsolidaci firemních nákupů
  • Zlepšení řízení Cash flow díky platbám se splatností
  • Nakupujte efektivněji za pomoci obchodníka
  • Prodloužená splatnost faktur pro každého

Veřejné zakázky

Jsme připraveni reagovat na poptávku v jakékoliv podobě. Aktivně se účastníme výběrových řízení na elektronických tržištích či DNS, neváhejte nás oslovit i přímo na adrese info@filtracnimaterialy.cz či prostřednictvím vašeho obchodníka.

Nevíte si rady s výběrem

Plánujete výběrové řízení nebo odběr většího množství zboží a nejste si jisti, zda máte správně specifikaci? Nabízíme Vám technické poradenství podle kterého se můžete správně rozhodnout.

Seženeme všechno

Máte spadeno na konkrétní produkt, který v nabídce nevidíte? Poptejte u nás produkt, který potřebujete. My využijeme širokou síť našich dodavatelů, a seženeme vám to, co potřebujete.

Atraktivní bonusy

V rámci programu pro veřejný sektor můžete pro svou organizaci získat řadu bonusů a odměn.

Partnerství

Jsme členy nepolitických organizací jako jsou například SOVAK - Sdružení oboru vodovodů a kanalizací ČR, z.s., ABAS ČR Asociace bazénů a saun České Republiky, APR Asociace pracovníků v regeneraci, z.s. stejně tak aktivní na poli s neziskovými organizacemi v zabezpečování jejich potřeb.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení