Vážení zákazníci, z důvodu nadměrného počtu objednávek, se předem omlouváme za výrazně delší dodací lhůty. Pokud na zboží pospícháte, zvažte možnost osobního odběru, děkujeme. V pátek 26.7.2024 máme zavřeno.

Minerální sušené bahno z Mrtvého moře 200ml

Kód: 3068
295,24 Kč / ks 244 Kč bez DPH
Skladem (91 ks)
  • Profesionální produkt
  • Originální produkt z Mrtvého moře bez chemie
  • Sterilizováno pomocí UV paprsků
  • Zbaveno organického znečištění
  • Jemnost pod 800 mikronů
  • Určeno pro léčebné tělové a obličejové masky
  • Milióny let ověřená kvalita
  • Dlouhá doba skladování oproti mokrému bahnu
  • 100% přírodní produkt, 100% Vegan, 100% Bio
  • Řada PROFESSIONAL HYDROTHERAPY

Detailní informace

1.000+ produktů
1.000+ produktů
V nabídce si vyberete z více než 1.000+ produktů a 5.000+ variant.
Nejlevnější přeprava
Nejlevnější přeprava
Zajišťujeme přepravu po celé ČR a Evropě
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 5* z 5ti.

Detailní popis produktu

100% přírodní, jemně mleté a sušené ​​bahno z Mrtvého moře se získává z mořského dna Mrtvého moře a následně se suší na slunci. Po vysušení se bahno rozemele na jemný prášek. Po zaschnutí bahno neztrácí své kosmetické vlastnosti (zaschnutím se pouze odpaří voda a zachová si všechny minerály), takže po naředění vodou se z něj stane zdravotně nezávadná kosmetika a hlavně – 100% přírodní bahno z Mrtvého moře se používá jako pleťové masky a bahenní zábaly na celé tělo. Obzvláště vhodný pro péči o pleť a mastnou pleť. Používá se při léčbě celulitidy. Nenahraditelný při péči o psoriatickou pokožku a kožních problémech . Pokud potřebujete radikálně zvýšit účinky sušeného bahna – můžete ho naředit koncentrovanou vodou z Mrtvého moře – k dispozici v naší nabídce . POZNÁMKA ! Kosmetika bude velmi silná v akci, před použitím proveďte kožní test. 
 
O sušeném bahně:
Sušené bahno je novinkou na trhu, ale díky snadnému skladování a pohodlnosti aplikace si již získalo sympatie mnoha zákazníků. Sušené bahno se vyrábí z kosmetického černého bahna sklizeného tradičním způsobem ( ručně ) z pobřeží Mrtvého moře. Vytěžené černé vlhké bahno leží na slunci na speciálně připravené plošině a je vystaveno slunečnímu záření. V proláklině, kde se nachází Mrtvé moře, jsou srážky velmi vzácné, většinu dní v roce v této oblasti svítí slunce. Za takových podmínek mokré bahno velmi rychle schne a poté je podrobeno procesu broušení a UV sterilizaci. V takové podobě, bez jakýchkoliv chemických přísad (plniva, zlepšováky konzistence, konzervanty atd.) putuje k našim zákazníkům. Velmi vzrušující je skutečnost, že bahno extrahované přímo z Mrtvého moře má černou dehtovou barvu, zatímco vystavené slunci mění barvu na kávovou a hnědou. Suché bahno si i přes změnu barvy na slunci na trochu jasnější zachovává všechny své vlastnosti, stejně jako mokré, černé bahno bezprostředně po extrakci z Mrtvého moře.
 
POUŽITÍ

Jeho použití má široké uplatnění: -
péče o zralou pleť: pomáhá redukovat vrásky a oddalovat proces stárnutí pleti
- péče o mastnou pleť s přetrvávajícím akné a pupínky
- podpora v boji proti lupům a seboroické dermatitidě vlasové pokožky
- anticelulitidní ošetření -
pomáhá při léčba atopické dermatitidy, lupénky a mykózy
-ulevuje při artritidě, osteoartróze, zánětu nervů, revmatismu
-pomáhá při poúrazové rehabilitaci
-zmírňuje stres, únavu a bolesti hlavy, migrény
-dokonale odstraňuje únavu, má relaxační a uklidňující účinky

Ve SPA a wellness klinikách jsou procedury s bahnem z Mrtvého moře drahé. Když si to uděláte sami doma, ušetříte spoustu peněz!

Minerály-voda Suché bahno lze použít pro mnoho různých ošetření:
-ve formě pleťových masek: obvykle jednou týdně; dáme bláto asi na 15 minut, před úplným zaschnutím opláchneme teplou vodou. Před aplikací se doporučuje vyzkoušet na malém kousku pokožky, protože bahno z Mrtvého moře má velmi silný účinek. Zarudnutí kůže a mírné pálení je přirozenou reakcí pokožky
- ve formě masek a zábalů celého těla
- jako maska ​​na vlasy

Dobrá rada
Pro silnější účinek lze do práškového bahna přidat kromě minerální vody i trochu koncentrované vody z Mrtvého moře. Vezměte prosím na vědomí, že v kombinaci se silným účinkem vody z Mrtvého moře bude bahno velmi intenzivní. Proto by první ošetření mělo být krátké (2-3 minuty), aby bylo možné pozorovat kožní reakci.

Původ
Bahno se získává ručně z Mrtvého moře. Každá část je pečlivě prohlédnuta a zkontrolována. Má konzistenci podobnou mokré hlíně a zápach je podobný říčnímu bahnu.

Chemické složení
Bahno je směs chemických prvků a minerálů obsažených ve vodě Mrtvého moře a organických složek vyskytujících se podél pobřeží. Kombinací těchto dvou složek – chemických prvků a minerálů plus organických látek – vzniká jedinečný terapeutický a kosmetický prostředek, kterým je Bahno z Mrtvého moře.

Proč si vybrat bahno z Mrtvého moře
Bahno z naší řady neobsahuje žádné vůně, konzervanty ani zlepšováky. Je jeho čistá, přírodní forma, která ho odlišuje od mnoha jiných kosmetických přípravků dostupných na trhu, znečištěná aditivy. Chemikálie přidané do bahna mohou vést k podráždění kůže a kožním alergiím, což zcela podkopává terapeutický účinek. Bahno s umělými přísadami může být zcela zbytečné a v mnoha případech dokonce škodlivé pro zdraví a krásu.

Víte, že...
Bahno extrahované přímo z Mrtvého moře je černé, dehtovité barvy a po vystavení slunci se mění na kávovou. Sušené bahno si i přes změnu barvy zachovává všechny své cenné vlastnosti.

 NÁVOD K POUŽITÍ

Bahno nařeďte minerální vodou  (cca 7 porcí bahna, 1 porce vody), naneste na pokožku po dobu 10 – 12 minut, smyjte

SLOŽENÍ : Matis Limus (100% kosmetika z černého bahna z Mrtvého moře)

PRODUKT DERMATOLOGICKY TESTOVANÝ

Přírodní jemně mleté ​​sušené bahno z Mrtvého moře
- pleťové masky , bahenní obklady na obličej a tělo 
- péče o zralou pleť: pomáhá redukovat vrásky a oddalovat proces stárnutí pleti
- péče o mastnou pleť s přetrvávajícím akné a pupínky
- podpora v boji proti lupům a seboroické dermatitidě vlasové pokožky
- proti celulitidě
- pomáhá při léčbě atopické dermatitidy, lupénky a mykózy
- ulevuje při artritidě, osteoartróze, zánětu nervů, revmatismu
- pomáhá při posttraumatické rehabilitaci
- ulevuje od stresu, únavy a bolesti hlavy, migrény
- dokonale odstraňuje únavu, má relaxační a uklidňující účinky

 TABULKA APLIKACE

PROBLÉM

PRODUKT

POSTUP

POKYNY

Atopická dermatitida Bahno

Koncentrovaná voda

Minerální sůl

bahenní zábaly, potírání koncentrovanou vodou, solné obklady Bahno – zábaly 3x týdně v poměru 7 dílů suchého bahna : 1 díl minerální nebo převařené vody. Voda – tření problematického úseku po dobu 4-6 týdnů. Koupele – 3x týdně – koncentrace 3% (5l vody + 150g soli).
Bolesti zad Minerální voda tření, masáž Problematické partie se doporučuje vtírat dvakrát denně – ráno a večer – vmasírováním koncentrované vody do pokožky.
Bolest svalů

Minerální sůl

koupele Několik minut horké solankové lázně, doporučená koncentrace 0,1-1%.
Nespavost Minerální sůl koupele Večerní koupel asi 30 minut před spaním.
Celulitida Bahno

Koncentrovaná voda

Minerální sůl

zábaly a teplé bahenní masky,

solankové tření a masáže, solankové koupele

Bahno – do 7 dílů suchého bahna přidejte 1 díl (nejlépe minerální nebo převařené) vody, první použití max. 5 minut. Koncentrovaná voda – v ředění 50/50 s minerální vodou, i když každý by si měl vyvinout vlastní koncentraci roztoku.

Sůl – koncentrace koupele 0,1% (výpočet koncentrace: 10 l vody + 100 g soli = 1% koncentrace). Doporučená teplota lázně 35-40°C. Doporučuje se ošetření 4x týdně po dobu následujících 4 týdnů.

Deprese, přepětí, přepracování, stres, neurózy

Minerální sůl

Minerální voda

koupele 3% koncentrované solankové koupele. Doporučeno 6 koupelí týdně.
Tinea pedis Minerální sůl

Minerální voda

solankové koupele nohou, tření, masáže Doporučená teplota koupele nohou (koncentrace 2-3%) je 50°C. Do svého oblíbeného krému na nohy můžete přidat 5-6 kapek koncentrované vody nebo použít k masáži samotný solný roztok. Lehce mastná receptura je senzačně vhodná. Ošetření každý den po dobu 4-5 týdnů. Důležité! Solanku můžete znovu použít až do kontaminace.
Lupy Bahno

Minerální voda

 

vlasové masky, šampon obohacený koncentrovanou vodou Bahno – maska ​​na vlasy a pokožku hlavy, doba ošetření cca 5 minut. Voda – do svého oblíbeného šamponu můžete přidat pár kapek koncentrované vody, která v tomto případě působí s účinkem proti lupům a seboree.
Psoriáza Bahno

Minerální voda Minerální sůl

bahenní zábaly, tření, koupele, slané obklady Bahno – zábaly ve formě husté kaše aplikujte na postižené místo. Voda – potírání problematických partií pokožky. Sůl – slané obklady. Příprava: do minerální vody o teplotě cca 50°C přidejte tolik soli, abyste získali 1-6% koncentraci. Poté namočte do roztoku čistý bavlněný hadřík/elastický obvaz a přiložte na problematické místo na cca 40 minut (pro udržení teploty můžete obklad dodatečně překrýt nebo převázat suchým hadříkem). Musí být neustále vlhké.
Nafouknout Minerální voda komprimuje Studený obklad (vychlazený v lednici) přikládáme na oteklé partie cca 1-3x denně po dobu 15-20 minut.
Stres Minerální sůl koupele Koupele s koncentrací 0,1%-1%. Jakákoli frekvence koupání.
Praskání podpatků Minerální voda tření Přidejte do svého oblíbeného krému na nohy 5-6 kapek koncentrované vody nebo použijte pouze koncentrovanou vodu kvůli mastné struktuře.
Pocení nohou Minerální voda solankové koupele nohou, tření Koupele – můžete přidat několik kapek čajovníku nezbytných do nálevu, protože má antiseptické vlastnosti.
Revmatismus

Minerální sůll

Minerální voda

koupele, horké slané obklady Frekvence koupelí cca 4-5x týdně po dobu minimálně 4 týdnů.
Akné Bahno

Minerální voda

Minerální sůl

Bahno-solné mýdlo

zábaly, masky (nachlazení), otírání roztokem koncentrované vody, omývání roztokem soli, koupele, preventivně drhnout Bahno – studená bahenní maska ​​v poměru 7 dílů bahna : 1 díl minerální vody, hustá kašička aplikujte do pokožky. Musíte si uvědomit, že pokožka obličeje je velmi citlivá, takže první ošetření musí být považováno za testovací. Pálení kůže je normální reakce, která je výsledkem stimulace mikrocirkulace krve. Opláchněte masku ve fázi, kdy začíná zasychat. Musíte věnovat zvláštní pozornost tomu, aby se bláto nedostalo do očí. Voda – do oblíbeného krému byste měli přidat 2-3 kapky solanky. Koupele – základem kosmetických koupelí je 0,1%-1% solný roztok. Mělo by trvat 4 až 5 týdnů. Peeling – je vhodné smíchat sůl s mandlovým olejem, aby vznikla stejnoměrná kaše. Peeling by měl trvat v průměru 3 – 4 minuty, poté opláchněte vodou bez mýdla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sůl & Minerály
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Používáme ověření věku Adulto