Vážení zákazníci, z důvodu nadměrného počtu objednávek, se předem omlouváme za delší dodací lhůty. Pokud na zboží pospícháte, zvažte možnost osobního odběru.

Minerální bahno z Mrtvého moře Numeira sterilizované 50Kg

Kód: 2521
5 009,40 Kč / ks 4 140 Kč bez DPH
Skladem (36 ks)
  • Originální produkt z Mrtvého moře
  • Sterilizováno pomocí UV paprsků
  • Jemnost pod 800 mikronů
  • Určeno pro výrobu léčebné tělové masky
  • Milióny let ověřená kvalita
  • Zbaveno organického znečištění

Detailní informace

1.000+ produktů
1.000+ produktů
V nabídce si vyberete z více než 1.000+ produktů a 5.000+ variant.
Nejlevnější přeprava
Nejlevnější přeprava
Zajišťujeme přepravu po celé ČR a Evropě
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 5* z 5ti.

Detailní popis produktu

Surovina je schválena ECOCERT GREENLIFE, odpovídá standardu COSMOS. ECOCERT Greenlife je světovým lídrem v certifikaci přírodní nebo bio kosmetiky a surovin. Zavedením a prosazováním standardu COSMOS organizace sjednotila mezinárodní kosmetický sektor s cílem dosáhnout dlouhodobé udržitelnosti. Tyto produkty nezávisle ověřily všechny relevantní aspekty od získávání zdrojů až po distribuci, včetně výrobních procesů šetrných k životnímu prostředí, vyhýbání se GMO a zakázaným látkám a používání ekologicky šetrných.

Mrtvé moře je podle The Dead Sea Research Center na Ben Gurion University of Negev nejslanějším vodním útvarem na světě s koncentrací minerálů přibližně 32 %. Bahno z Mrtvého moře má vysoký obsah solí a minerálů, o kterých se tvrdí, že jsou pro tělo nezbytné, a je široce používáno v peloterapii. Bahno z Mrtvého moře tak může čistit a vytahovat nečistoty z pokožky, napíná a tonizuje pleť a dodává jí svěží vzhled.

Návod k použití: Minerální bahno z Mrtvého moře doporučujeme nanést jako pleťovou nebo tělovou masku a nechat na pokožce, dokud bahno trochu nezaschne. Dobře to opláchněte a poté naneste hydratační krém.

Aktivní složky: Vezměte prosím na vědomí, že tento produkt není parfémovaný a má velmi mírný zápach podobný mořské vodě. Toto čisté bahno z Mrtvého moře je napuštěno vodou z Mrtvého moře bohatou na minerály a je konzervováno, aby byl produkt bezpečný pro použití.

Důležitá poznámka: Po zakoupení nádoby s bahnem prosím nevylévejte vodu na povrchu bahna, protože je v ní suspendován ve vodě rozpustný konzervační prostředek. Před použitím nebo uskladněním obsah nádoby důkladně promíchejte.

Upozornění: Všechny naše produkty jsou určeny pouze pro vnější použití.

Všechny naše výrobky se řídí a splňují zákon 102/2001 ze dne 22.února 2001 o obecné bezpečnosti a mají certifikát zdravotní nezávadnosti vydaný Státním zdravotním ústavem v Praze.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sůl & Minerály
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 26 kg
Druh Soli: Minerální bahno
Oblast použití: Bahenní zábaly

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Používáme ověření věku Adulto