Vážení zákazníci, z důvodu nadměrného počtu objednávek, se předem omlouváme za delší dodací lhůty. Pokud na zboží pospícháte, zvažte možnost osobního odběru.

Fibalon Pool 350g filtrační kuličky pro bazénové filtrace

Kód: 1347
975 Kč / ks 805,79 Kč bez DPH
Skladem (>100 ks)
  • Moderní typ alternativního filtračního média
  • Vysoká účinnost
  • Velmi lehká manipulace
  • Dlouhá životnost
  • Nutno externě čistit
  • Balení 350g nahrazuje 25Kg filtračního písku

Detailní informace

1.000+ produktů
1.000+ produktů
V nabídce si vyberete z více než 1.000+ produktů a 5.000+ variant.
Nejlevnější přeprava
Nejlevnější přeprava
Zajišťujeme přepravu po celé ČR a Evropě
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 5* z 5ti.

Detailní popis produktu

Jedinečná technologie FIBALON® dosahuje nejvyšších požadavků Národního centra veřejného zdraví a Státního úřadu pro veřejné zdraví v Maďarsku. Inovativní filtr z polymerových vláken FIBALON® byl úspěšně zaregistrován pro veřejný i soukromý sektor vody do koupele a zásobování vodou do koupele, stejně jako FIBALON® se stal nejmodernějším. Maďarské úřady jsou průkopníky ve schvalování výrobků pro vodu ke koupání a kladou nejvyšší požadavky na výrobek a technologii v Evropě. Jedinečná technologie FIBALON® splňuje nejvyšší požadavky Národního centra veřejného zdraví a Státního úřadu pro veřejné zdraví v Maďarsku . Inovativní filtr z polymerových vláken FIBALON® byl úspěšně zaregistrován pro veřejný i soukromý sektor vody do koupele a zásobování vodou do koupele, stejně jako FIBALON® se stal nejmodernějším.

Naše stálé investice do výzkumu a vývoje nám umožnily zlepšit filtrační výkon našeho bazénu FIBALON ® . Díky optimalizované kombinaci vláken a inovativním procesním technologiím můžeme nyní nabídnout FIBALON ® 3D se selektivitou 8 mikronů.

FIBALON ® 3D je původem pro křišťálově čistou vodu a poskytuje nejlepší výsledky při rychlosti filtrace 30 m3/h/m2 (podle DIN 19605). 

Inovativní FIBALON ® 3D je povrchově upraven a povrchově aktivován. Běžná textilní filtrační média (např. filtrační rouno) filtrují pouze s mezerami mezi vlákny (podobně jako síto). Na druhou stranu FIBALON ® zaujímá nový přístup: FIBALON ® 3D nefiltruje meziprostory jako konvenční textilní filtrační média, ale vlákny samotnými. Za tímto účelem byl vyvinut inovativní proces povrchové aktivace vláken. Tímto způsobem vlákna FIBALON ® využívají specifické fyzikální vlastnosti k vázání částic nečistot.

Upozornění pro uživatele:

Filtrační kuličky díky své povaze nelze čistit zpětným proplachem jako je tomu u běžné mechanické filtrace například písku. Kuličky je nutné vyndat z filtru a vyčistit externě mimo filtr. Filtrační kuličky jsou vyrobené z PES polyesterových vláken a doporučuje se nepřekračovat teplotu 40 °C. Po vyprání se doporučuje namočit do 5% roztoku chlornanu sodného, nebo Savo originál a provést následnou dezinfekci. 

Vzhledem k tomu, že není možné efektivně používat zpětný proplach, tak se doporučuje ředění vody!!! (v průběhu času dochází ke zvyšování hodnot chemických látek, které samovolně nevyprchají, nebo se chemicky nespotřebují.

Při zapnuté filtraci se nedoporučuje používat flokulanty, koagulanty nebo projasňovače!!!

DISTRIBUCE VELIKOSTI ČÁSTIC

Odběr vzorků (spodní vrstva filtru)
– X10: 10 % detekovaných částic: méně než 3,48 μm
– X50: 50 % detekovaných částic: méně než 13,34 μm

Analýza velikosti částic
– 50 % všech filtrovatelných částic nečistot menší než 13,34 μm
– 10 % menší než 3,48 μm

Speciální struktura vlákna FIBALON®3D umožňuje vysokou selektivitu 8 mikronů.

 

FIBALON ® – JEDNODUŠE JASNÉ

První dojmy se počítají: Zákal není fyzikální veličina, ale subjektivní dojem. I přes dobu provozu filtru přes 1000 hodin zajišťuje FIBALON ® křišťálově čistou vodu. Naměřené hodnoty byly po celou dobu provozu výrazně pod zákonem stanoveným limitem 0,5 FNU (Formazine Nephelometric Units, měření rozptýleným světlem (úhel 90° dle ISO 7027)).

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtrační materiály
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Používáme ověření věku Adulto