Vážení zákazníci, náš E-SHOP je plně v provozu. Centrální sklad funguje pouze jako výdejní místo objednávek. Platba v hotovosti a kartou na místě není možná.

Fibalon Pool 350g filtrační kuličky pro bazénové filtrace

Kód: 1347
Novinka Tip
Značka: Filtrilo
689 Kč / ks 569,42 Kč bez DPH
Skladem (> 100 ks)

Fibalon Pool 350g filtrační kuličky pro bazénové filtrace

  • Moderní typ alternativního filtračního média
  • Vysoká účinnost
  • Velmi lehká manipulace
  • Dlouhá životnost
  • Možno externě čistit
  • Balení nahrazuje 25Kg filtračního písku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečná technologie FIBALON® dosahuje nejvyšších požadavků Národního centra veřejného zdraví a Státního úřadu pro veřejné zdraví v Maďarsku. Inovativní filtr z polymerových vláken FIBALON® byl úspěšně zaregistrován pro veřejný i soukromý sektor vody do koupele a zásobování vodou do koupele, stejně jako FIBALON® se stal nejmodernějším. Maďarské úřady jsou průkopníky ve schvalování výrobků pro vodu ke koupání a kladou nejvyšší požadavky na výrobek a technologii v Evropě. Jedinečná technologie FIBALON® splňuje nejvyšší požadavky Národního centra veřejného zdraví a Státního úřadu pro veřejné zdraví v Maďarsku . Inovativní filtr z polymerových vláken FIBALON® byl úspěšně zaregistrován pro veřejný i soukromý sektor vody do koupele a zásobování vodou do koupele, stejně jako FIBALON® se stal nejmodernějším.

Naše stálé investice do výzkumu a vývoje nám umožnily zlepšit filtrační výkon našeho bazénu FIBALON ® . Díky optimalizované kombinaci vláken a inovativním procesním technologiím můžeme nyní nabídnout FIBALON ® 3D se selektivitou 8 mikronů.

FIBALON ® 3D je původem pro křišťálově čistou vodu a poskytuje nejlepší výsledky při rychlosti filtrace 30 m3/h/m2 (podle DIN 19605). Rychlost zpětného proplachu by měla být založena na rychlosti filtrace.

Inovativní FIBALON ® 3D je povrchově upraven a povrchově aktivován. Běžná textilní filtrační média (např. filtrační rouno) filtrují pouze s mezerami mezi vlákny (podobně jako síto). Na druhou stranu FIBALON ® zaujímá nový přístup: FIBALON ® 3D nefiltruje meziprostory jako konvenční textilní filtrační média, ale vlákny samotnými. Za tímto účelem byl vyvinut inovativní proces povrchové aktivace vláken. Tímto způsobem vlákna FIBALON ® využívají specifické fyzikální vlastnosti k vázání částic nečistot.

DISTRIBUCE VELIKOSTI ČÁSTIC

Odběr vzorků (spodní vrstva filtru)
– X10: 10 % detekovaných částic: méně než 3,48 μm
– X50: 50 % detekovaných částic: méně než 13,34 μm

Analýza velikosti částic
– 50 % všech filtrovatelných částic nečistot menší než 13,34 μm
– 10 % menší než 3,48 μm

Speciální struktura vlákna FIBALON®3D umožňuje vysokou selektivitu 8 mikronů.

 

FIBALON ® – JEDNODUŠE JASNÉ

První dojmy se počítají: Zákal není fyzikální veličina, ale subjektivní dojem. I přes dobu provozu filtru přes 1000 hodin zajišťuje FIBALON ® křišťálově čistou vodu. Naměřené hodnoty byly po celou dobu provozu výrazně pod zákonem stanoveným limitem 0,5 FNU (Formazine Nephelometric Units, měření rozptýleným světlem (úhel 90° dle ISO 7027)).

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtrační materiály
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení