Vážení zákazníci, náš E-SHOP je plně v provozu. Centrální sklad funguje pouze jako výdejní místo objednávek, platba na místě není možná.

Fibalon Pool 350g filtrační kuličky pro bazénové filtrace

Kód: 1347
Novinka Tip
Značka: Filtrilo
689 Kč / ks 569,42 Kč bez DPH
Skladem (>100 ks)

Fibalon Pool 350g filtrační kuličky pro bazénové filtrace

  • Moderní typ alternativního filtračního média
  • Vysoká účinnost
  • Velmi lehká manipulace
  • Dlouhá životnost
  • Možno externě čistit
  • Balení nahrazuje 25Kg filtračního písku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečná technologie FIBALON® dosahuje nejvyšších požadavků Národního centra veřejného zdraví a Státního úřadu pro veřejné zdraví v Maďarsku. Inovativní filtr z polymerových vláken FIBALON® byl úspěšně zaregistrován pro veřejný i soukromý sektor vody do koupele a zásobování vodou do koupele, stejně jako FIBALON® se stal nejmodernějším. Maďarské úřady jsou průkopníky ve schvalování výrobků pro vodu ke koupání a kladou nejvyšší požadavky na výrobek a technologii v Evropě. Jedinečná technologie FIBALON® splňuje nejvyšší požadavky Národního centra veřejného zdraví a Státního úřadu pro veřejné zdraví v Maďarsku . Inovativní filtr z polymerových vláken FIBALON® byl úspěšně zaregistrován pro veřejný i soukromý sektor vody do koupele a zásobování vodou do koupele, stejně jako FIBALON® se stal nejmodernějším.

Naše stálé investice do výzkumu a vývoje nám umožnily zlepšit filtrační výkon našeho bazénu FIBALON ® . Díky optimalizované kombinaci vláken a inovativním procesním technologiím můžeme nyní nabídnout FIBALON ® 3D se selektivitou 8 mikronů.

FIBALON ® 3D je původem pro křišťálově čistou vodu a poskytuje nejlepší výsledky při rychlosti filtrace 30 m3/h/m2 (podle DIN 19605). Rychlost zpětného proplachu by měla být založena na rychlosti filtrace.

Inovativní FIBALON ® 3D je povrchově upraven a povrchově aktivován. Běžná textilní filtrační média (např. filtrační rouno) filtrují pouze s mezerami mezi vlákny (podobně jako síto). Na druhou stranu FIBALON ® zaujímá nový přístup: FIBALON ® 3D nefiltruje meziprostory jako konvenční textilní filtrační média, ale vlákny samotnými. Za tímto účelem byl vyvinut inovativní proces povrchové aktivace vláken. Tímto způsobem vlákna FIBALON ® využívají specifické fyzikální vlastnosti k vázání částic nečistot.

DISTRIBUCE VELIKOSTI ČÁSTIC

Odběr vzorků (spodní vrstva filtru)
– X10: 10 % detekovaných částic: méně než 3,48 μm
– X50: 50 % detekovaných částic: méně než 13,34 μm

Analýza velikosti částic
– 50 % všech filtrovatelných částic nečistot menší než 13,34 μm
– 10 % menší než 3,48 μm

Speciální struktura vlákna FIBALON®3D umožňuje vysokou selektivitu 8 mikronů.

 

FIBALON ® – JEDNODUŠE JASNÉ

První dojmy se počítají: Zákal není fyzikální veličina, ale subjektivní dojem. I přes dobu provozu filtru přes 1000 hodin zajišťuje FIBALON ® křišťálově čistou vodu. Naměřené hodnoty byly po celou dobu provozu výrazně pod zákonem stanoveným limitem 0,5 FNU (Formazine Nephelometric Units, měření rozptýleným světlem (úhel 90° dle ISO 7027)).

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtrační materiály
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.