Vážení zákazníci, z důvodu nadměrného počtu objednávek, se předem omlouváme za delší dodací lhůty. Pokud na zboží pospícháte, zvažte možnost osobního odběru.

Čistič pískových filtrů Filter Cleaner 1l

Kód: 1935
558 Kč / ks 461,16 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Čistič pískových filtrů Filter Cleaner 

  • Určeno pro čištění pískových filtrů
  • Možno použít i pro filtrační sklo
  • Jednoduchá aplikace
  • Vysoce koncentrovaná směs
  • Balení 1Litr

Detailní informace

1.000+ produktů
1.000+ produktů
V nabídce si vyberete z více než 1.000+ produktů a 5.000+ variant.
Nejlevnější přeprava
Nejlevnější přeprava
Zajišťujeme přepravu po celé ČR a Evropě
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 5* z 5ti.

Detailní popis produktu

odstraňuje vodní kámen, organické částice, zbytky oleje a jiné znečištění, kterým bývají filtry zanesené zvyšuje průtok filtru, nepotřebuje být tak často čištěn
vylepšuje účinnost filtru a zvyšuje tak kvalitu vody může se používat společně s chlorovými, kyslíkovými a ozónovými přípravky.

Návod k použití:
Pískové filtrační zařízení: uzavřete, příp. odstraňte veškerá dávkovací zařízení. Zavřete spodní výpust a filtrační zařízení nastavte do polohy „Zpětný proplach“ (BACKWASH). Při běžícím čerpadle pomalu (15 - 20 vteřin) nalijte 200 - 300 ml přípravku FILTER CLEANER do skimmeru. Nechte čerpadlo v chodu ještě min. 5 minut, do doby, než je voda vyčištěná. Následně přejděte do normálního provozu: 10 vteřin v poloze „Výplach filtru” (RINSE) a poté nastavte ventil do polohy „Filtrace“ (FILTER).

Nezapomeňte před každým přepnutím ventilu zastavit čerpadlo!!!


Filtrace s kartušovou nebo křemičitou vložkou: filtrační vložku vyjměte z pouzdra a přípravkem FILTER CLEANER ji směrem od vrchu dolů nastříkejte. Přípravek nechte min. 5 minut působit. Jakmile přípravek přestane pěnit, vložku důkladně vypláchněte silným proudem vody.

Bazénová filtrace by měla být vyčištěna 1-2x ročně.

Nikdy nemíchejte s jinými chemikáliemi!
Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte mlhu/páry/aerosoly. Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle.

PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou [nebo osprchujte].

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout
snadno. Pokračujte ve vyplachování. Skladujte uzamčené. Odstraňte obsah/obal v souladu s místními/regionálními/národními/mezinárodními předpisy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemie pro úpravu vody
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Používáme ověření věku Adulto