Vážení zákazníci, náš E-SHOP je plně v provozu. Centrální sklad funguje pouze jako výdejní místo objednávek. Platba na místě není možná. Z důvodu nadměrného počtu objednávek, se předem omlouváme za delší dodací lhůty.

Čistič pískových filtrů filter cleaner 1l

Kód: 1935
Novinka
Značka: Chemoform
592,20 Kč / ks 489,42 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)

Čistič pískových filtrů Filter Cleaner 

  • Určeno pro čištění pískových filtrů
  • Možno použít i pro filtrační sklo
  • Jednoduchá aplikace
  • Vysoce koncentrovaná směs
  • Balení 1Litr

Detailní informace

Detailní popis produktu

odstraňuje vodní kámen, organické částice, zbytky oleje a jiné znečištění, kterým bývají filtry zanesené zvyšuje průtok filtru, nepotřebuje být tak často čištěn
vylepšuje účinnost filtru a zvyšuje tak kvalitu vody může se používat společně s chlorovými, kyslíkovými a ozónovými přípravky.

Návod k použití:
Pískové filtrační zařízení: uzavřete, příp. odstraňte veškerá dávkovací zařízení. Zavřete spodní výpust a filtrační zařízení nastavte do polohy „Zpětný proplach“ (BACKWASH). Při běžícím čerpadle pomalu (15 - 20 vteřin) nalijte 200 - 300 ml přípravku FILTER CLEANER do skimmeru. Nechte čerpadlo v chodu ještě min. 5 minut, do doby, než je voda vyčištěná. Následně přejděte do normálního provozu: 10 vteřin v poloze „Výplach filtru” (RINSE) a poté nastavte ventil do polohy „Filtrace“ (FILTER).

Nezapomeňte před každým přepnutím ventilu zastavit čerpadlo!!!


Filtrace s kartušovou nebo křemičitou vložkou: filtrační vložku vyjměte z pouzdra a přípravkem FILTER CLEANER ji směrem od vrchu dolů nastříkejte. Přípravek nechte min. 5 minut působit. Jakmile přípravek přestane pěnit, vložku důkladně vypláchněte silným proudem vody.

Bazénová filtrace by měla být vyčištěna 1-2x ročně.

Nikdy nemíchejte s jinými chemikáliemi!
Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte mlhu/páry/aerosoly. Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle.

PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou [nebo osprchujte].

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout
snadno. Pokračujte ve vyplachování. Skladujte uzamčené. Odstraňte obsah/obal v souladu s místními/regionálními/národními/mezinárodními předpisy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemie
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení