Vážení zákazníci, z důvodu nadměrného počtu objednávek, se předem omlouváme za výrazně delší dodací lhůty. Pokud na zboží pospícháte, zvažte možnost osobního odběru, děkujeme. V pátek 26.7.2024 máme zavřeno.

AFM Ng aktivované filtrační médium Grade 2, 0,7-2,0mm 21kg

Kód: 1014
1 452 Kč / ks 1 200 Kč bez DPH
Skladem (33 ks)

AFM  Ng AKTIVOVANÉ FILTRAČNÍ MÉDIUM

AFM ® Activated Filter Media je přímou náhradou filtračního písku. Hladký povrch zrn usnadňuje procesem zpětného proplachu čištění filtračního média a výrazně snižuje množství prací vody.

  • Nepodporuje tvorbu mikroorganizmu
  • Nevytváří preferenční cesty
  • Šetří vodu potřebnou pro zpětný proplach
  • Stabilní filtrační účinnost
  • Hydrofobní povrchová úprava
  • Snížené tlakové ztráty
  • Nižší hmotnost filtračního média o 15% (oproti písku)
  • Vyrobeno z recyklovaného skla

Detailní informace

1.000+ produktů
1.000+ produktů
V nabídce si vyberete z více než 1.000+ produktů a 5.000+ variant.
Nejlevnější přeprava
Nejlevnější přeprava
Zajišťujeme přepravu po celé ČR a Evropě
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Jak nás hodnotí naši zákazníci? Hodnocení máme 5* z 5ti.

Detailní popis produktu

AFM ® ng: Unikátní hydrofobní povrch pro pokročilou adsorpci organických látek a mikroplastů

AFM ® ng prochází novým aktivačním procesem, který zvětšuje jeho povrch a činí jej hydrofobním (nepolárním). Společnost Dryden Aqua vyvinula AFM ® ng k odstranění organických a mikroplastů z vody. Jakákoli nepolární chemická látka bude obtížnější rozpustit se ve vodě a bude mít tendenci plavat jako olej nebo se adsorbovat na nepolární hydrofobní povrch.
Organické látky jsou předchůdcem tvorby trihalomethanů (THM), včetně chloroformu. Díky své velké hydrofobní ploše a vysoce mezopourózní struktuře AFM ®ng může filtrovat mnohem jemnější částice a přibližně o 50% více organických látek než písek. Vysoký výkon filtrace znamená, že se používá méně dezinfekčních prostředků, což má za následek zdravější vodu a lepší kvalitu vzduchu při nižších nákladech.

AFM ®  Activated Filter Media je přímou náhradou písku, zdvojnásobuje výkon pískových filtrů bez nutnosti dalších investic do infrastruktury.

AFM ®  je vysoce technický produkt vyrobený ze specifického typu skla, zpracovaný tak, aby získal optimální velikost a tvar částic. Poté je vystaven 3stupňovému aktivačnímu procesu, aby se stal samolilizujícím a aby získal vynikající adsorpční vlastnosti.

Samo sterilizující povrch : AFM ®  je 100% biologicky odolný, zabraňuje usměrňování a biologické přeměně z močoviny na amoniak ve filtračním loži odpovědném za toxické pachy chloru (trichloraminy).

Vynikající adsorpční vlastnosti :: Povrch AFM ®  je silně zvětšen a stává se hydrofobním (odpuzuje vodu), aby filtroval částice až na 1 mikron a odstranil z vody o 50% více organických látek než písek a jiná skleněná filtrační média, čímž snížení tvorby škodlivých THM včetně chloroformu až o 50%.

Ideální rychlost filtru v nádrži: 15-30 m / h (ale bez problémů funguje i při obvyklých 50 m / h)
Ideální rychlost proplachu: 40 až 50 m / h 

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtrační materiály
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 21 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Používáme ověření věku Adulto