Transform směs pro minerální bazény, vířivky a wellness

Kód: 618
Akce Novinka Tip
Značka: Mineral Relax
1 808,95 Kč / ks 1 495 Kč bez DPH
Skladem (> 100 ks)

Transform – Vyvážená směs mořské soli a magnézia z Mrtvého moře pro minerální bazény.  

 • Osvědčená směs pro rychlý přechod ze slaného bazénu na minerální
 • Určeno pro bazény se solonizační jednotkou – elektrolýza
 • Vhodné při problémech s lupénkou, atopickým ekzémem atd.
 • Zjemňuje pokožku a vlasy
 • Blahodárné vlastnosti pro nervový systém
 • Zamezuje štípání očí
 • Přírodní a léčivý bazénový požitek
 • Snížuje korozivní vlastnost vody
 • Odpadní vodu je možno využívat k zalévání zahrádky
 • Obsahuje přírodní prvky, které pomáhají upravit a stabilizovat vodu
 • Magnézium vytváří přírodní flokulant pro křišťálově čistou vodu

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZAŽIJTE NOVOU ÚROVEŇ KOUPÁNÍ V MINERÁLNÍ VODĚ

Mineral Relax Transform je speciálně navržena a smíchaná směs přírodních minerálů jako jsou hořčík, draslík nebo boritany bez obsahu chloridu sodného tak, aby vám pomohla převést váš starý bazén se slanou vodou nebo váš bazén ošetřovaný tekutým chlórem na luxusní minerální lázně. Vysoká koncentrace hořčíku se směsí draslíku a boritanů pomáhá upravovat a stabilizovat vodu pro perfektní výsledky. Pro přechod z bazénu se slanou vodou použijte Mineral Relax Transform, která neobsahuje sůl (chlorid sodný). Pokud je potřeba doplnit sůl pro optimální hladinu soli pro zařízení, které vyrábí chlór je třeba doplnit Mineral Relax Blend, nebo Mineral Relax Magnesium. U tekutého bazénu s tekutým chlórem, je nutné přidávat pouze Mineral Relax Transform a to každých 6 měsíců cca pytel na 20m3, který bude udržovat hladinu hořčíku a minerálů ve vašem bazénu.

Zažijte novou úroveň koupání v minerálním bazénu

 Nová a vylepšená směs hořčíku z Mrtvého moře, epsomské soli a draselné soli vytváří jemnou vodu, která  poskytuje vynikající úroveň pohodlí, zdraví a ochranu bazénové technologie a životního prostředí. Tato vyvážená směs funguje harmonicky a byla vyvinuta speciálně pro použití v bazénu nebo vířivkách, které využívají k výrobě chlóru chlorinátor.  Dopřejte si a zažijte novou úroveň koupání v minerální vodě.

Zdraví na prvním místě

TRANSFORM je směs minerálů, která je navržena tak, aby změkčila, vytvořila léčebnou a ekologickou vodu ve vašem bazénu nebo vířivce. Je prokázáno, že plavci mohou vstřebat až 500 ml vody za jednu hodinu. Hořčík rozpuštěný ve vodě, tak jednoduchou cestou vstřebáte a načerpáte přírodní zdroj energie a léčbu pokožky, vlasů, nervového systému.

Ochrana technologie bazénu

Směs draselné soli, epsomské soli a hořčíku z Mrtvého moře neobsahuje běžnou sůl (chlorid sodný), který má vysokou korozivní vlastnost a poškozuje zeleň v okolí bazénu. Směs TRANSFORM snižuje korozi a poškození technologického vybavení vašeho bazénu a příslušenství.

První ekologický bazén

Směs MINERAL neobsahuje běžnou sůl (chlorid sodný) a jako první nabízí možnost využívat odpadní vodu z bazénu, která byla použita pro vysávání nečistot nebo zpětný proplach filtru k zalévání zahrádky.

Snadný návod na nový minerální bazén

Směs TRANSFORM je vhodná pro všechny typy chlorinátorů s doporučenou hladinou soli okolo 4 000 ppm. Jednoduše přidejte 4-5 balení 10Kg směsi MINERAL na 10 m3 vody. Při přechodu ze stávajícího slaného bazénu zkontrolujte hladinu soli. V případě, že je tato hodnota pod 4000ppm můžete přidat směs MINERAL. V případě, že je tato hodnota nad touto úrovní je nutné použít směs TRANSFORM dle aplikační tabulky. Směs přidávejte vždy, když je filtrační čerpadlo v provozu do nejhlubšího místa bazénu a jemně promíchejte, aby došlo k rychlému a pravidelnému rozpuštění. Udržujte všechny hodnoty dle doporučení viz tabulka. Minerální bazény obsahují vysoký obsah hořčíku, což zvyšuje úroveň tvrdosti (běžně testovanou jako „tvrdost vápníku“). Speciálně vyvážená směs eliminuje tvorbu vápenných usazenin. Ať už používáte tradiční chlorovou úpravu vody, peroxidovou, nebo slanou vodou je přechod na minerální bazén velice snadná. 

Důležité upozornění: Při dávkování použijte vždy celý obsah, nebo dokladně promíchejte!!

Doplňkové parametry

Kategorie: Sůl a minerály
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 10 kg
Použití: Bazény a Vířivky, Minerální bazény, Relaxační koupele
Chemické složení: Minerální směs solí
EAN kód: 8594197059078

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.