Transform plus směs pro minerální bazény, vířivky a wellness

Kód: 994
Akce Novinka Tip
Značka: Mineral Relax
1 812,58 Kč / ks 1 498 Kč bez DPH
Skladem (> 100 ks)

Transform PLUS – Magnézium z Mrtvého moře jako zdravá náhrada mořské soli pro minerální bazény.

Moderní směs pro minerální bazény podle Australské receptůry, která obsahuje vysoký podíl magnézia z Mrtvého moře. Směs neobsahuje a nahrazuje běžnou bazénovou sůl.

  • Směs pro nové minerální bazény
  • Určeno pro bazény s dodatečnou dezinfekcí – Chlór, Peroxid, Ozón, UV
  • Vhodné při problémech s lupénkou, atopickým ekzémem atd.
  • Zjemňuje pokožku a vlasy
  • Blahodárné vlastnosti pro nervový systém
  • Zamezuje štípání očí
  • Přírodní a léčivý bazénový požitek
  • Snížuje korozivní vlastnost vody
  • Odpadní vodu je možno využívat k zalévání zahrádky
  • Obsahuje přírodní prvky, které pomáhají upravit a stabilizovat vodu

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZAŽIJTE NOVOU ÚROVEŇ KOUPÁNÍ V MINERÁLNÍ VODĚ

Minerální směs Transform PLUS je speciálně navržena směs přírodních minerálů jako jsou magnézium z Mrtvého moře. Směs neobsahuje běžnou bazénovou sůl NaCl - chlorid sodný. Směs je určena pro minerální bazény s dodatečnou dezinfekcí jako jsou chlór, peroxid, Ozón a UV. Směs je určená i jako minerální složka, která pomáhá převést váš stávající bazén se slanou vodou na luxusní minerální bazén s elektrolýzou. Směs je též určena k doplňování a minerálů.

Zažijte novou úroveň koupání v minerálním bazénu

Moderní směs magnézia z Mrtvého moře vytváří jemnou vodu, která  poskytuje vynikající úroveň pohodlí, zdraví a ochranu bazénové technologie a životního prostředí. Tato vyvážená směs funguje harmonicky a byla vyvinuta speciálně pro použití v bazénu nebo vířivkách, které mají dodatečnou dezinfekci jako jsou chlór, peroxid, UV a ozón. Dopřejte si a zažijte novou úroveň koupání v minerální vodě.

Zdraví na prvním místě

Transform PLUS je moderní směs minerálů, která je navržena tak, aby vytvořila léčebnou a ekologickou vodu ve vašem bazénu nebo vířivce. Je prokázáno, že plavci mohou vstřebat až 500 ml vody za jednu hodinu. Magnézium rozpuštěný ve vodě, tak jednoduchou cestou vstřebáte a načerpáte přírodní zdroj energie a léčbu pokožky, vlasů, nervového systému. Konec vysušené pokožce a štípání očí.

Ochrana technologie bazénu

Směs magnézia z Mrtvého moře neobsahuje běžnou sůl (chlorid sodný), která má vysokou korozivní vlastnost a poškozuje technologické vybavení bazénu a příslušenství jako je vzduchotechnika atd.

První ekologický bazén

Směs Transform PLUS neobsahuje běžnou sůl (chlorid sodný) a jako první nabízí možnost využívat odpadní vodu z bazénu, která byla použita pro vysávání nečistot nebo zpětný proplach filtru k zalévání zahrádky.

Snadný návod na nový minerální bazén

Směs Transform PLUS je vhodný pro všechny typy bazénů a vířivek s dodatečnou dezinfekcí. Směs přidávejte vždy, když je filtrační čerpadlo v provozu do nejhlubšího místa bazénu a jemně promíchejte, aby došlo k rychlému a pravidelnému rozpuštění. Udržujte všechny hodnoty dle doporučení viz tabulka. Minerální bazény obsahují vysoký obsah hořčíku, což zvyšuje celkovou úroveň tvrdosti. Speciálně vyvážená směs eliminuje tvorbu vápenných usazenin.

Důležité upozornění: Při dávkování použijte vždy celý obsah, nebo dokladně promíchejte!!

Doplňkové parametry

Kategorie: Sůl a minerály
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg
Použití: Bazény a Vířivky, Minerální bazény, Relaxační koupele
Chemické složení: Minerální směs solí
EAN kód: 8594197059078

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.