Vážení zákazníci, z důvodu nadměrného počtu objednávek, se předem omlouváme za delší dodací lhůty. Pro rychlejší vyřízení Vám doporučujeme využít možnost osobního odběru.

Sůl z Mrtvého moře pro bazény a vířivky 25Kg

Kód: 2460
999 Kč / ks 825,62 Kč bez DPH
Skladem (>100 ks)

Sůl z Mrtvého moře pro bazény a vířivky 25Kg

  • Oficiální dovoz do České republiky
  • Nejkvalitnější sůl na Evropském trhu - Sodium Chloride (NaCI) : 99.9%
  • Určeno pro bazény a vířivky  
  • Několikanásobně čištěna, nevytváří zákal
  • Rychle rozpustný typ
  • Certifikováno pro košer a halal.
  • Nejedná se o minerální koupelovou sůl !!! 
  • 100% čistý NaCl chlorid sodný

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mořská NaCl sůl z Mrtvého moře
Originální NaCl sůl z Mrtvého moře je považována za jednu z nejkvalitnějších solí na světě. Pochází z Mrtvého moře a je několikanásobně čištěná pro maximální čistotu. Vysoká čistota složení jsou hlavní přednosti pro bazény a vířivky s elektrolýzou a výrobu minerálních solí pro léčebné účely známé jako Minerální bazény a minerální léčebné koupele. Olsson’ s sůl je speciálně vyrobená pro použití v bazénech a vířivkách využívající generátorů chlóru k dezinfekci. Nejvyšší čistota a jemné krystaly přispívají k rychlému a rovnoměrnému rozpuštění ve vodě a nedochází k poškozování povrchu bazénu.


Použití sole jako dezinfekčního prostředku
Originální NaCl sůl z Mrtvého moře je moderní alternativa chlórové dezinfekce bazénu. Na rozdíl od běžného chlóru neprodukuje nepříjemný zápach, nevysušuje pokožku, vlasy a nezpůsobuje podráždění pokožky a očí. Je mnohem šetrnější k vašemu tělu a nemá žádnou výraznou vůni ani chuť. Voda s obsahem soli je měkčí a zamezuje vzniku vodního kamene. Aby sůl, která je rozpuštěná ve vodě plnila funkci dezinfekce, je nutné použití generátoru chlóru, který pomocí elektrolýzy vyrábí chlór. Pro správnou funkčnost je vyžadován určitý rozsah salinity (obsahu soli ve vodě), která se pohybuje od 0.3 – 0.5%. Pro nejvyšší účinnost a stabilní hodnoty volného chlóru je nutné udržovat hodnoty pH na úrovni 7.0 – 7.4.

Sůl není certifikována jako Biocidní složka.

Všechny naše výrobky se řídí a splňují zákon 102/2001 ze dne 22.února 2001 o obecné bezpečnosti a mají certifikát zdravotní nezávadnosti vydaný Státním zdravotním ústavem v Praze.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sůl a minerály
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.