Vážení zákazníci, momentálně probíhá stěhování centrálního skladu na jinou adresu. Předem se omlouváme za případné zpoždění Vašich zásilek.

Projasňovač tekutý pro bazény 1L

Kód: 2271
Novinka
Značka: Chemoform
169,19 Kč / ks 139,83 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)

Projasňovač tekutý pro bazény 1L

  • Působí v širokém spektru pH
  • pH neutrální
  • Vhodný pro bazény a odpadní vody

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tekutý přípravek zlepšující kvalitu a čistotu vody.

V bazénové vodě neustále vznikají jemná zakalení, která se neusazují na dně bazénu ani ve filtračním zařízení, ale volně se vznášejí ve vodě. Vločkovací prostředky spojí mikročástice těchto zakalení do jemných filtrovatelných vloček. Vločky usazené ve filtru se při proplachu filtrace snadno odstraní. Důsledkem zvločkování veškerých mikroskopických nečistot je voda v bazénu zářivá a křišťálově jasná.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Návod k použití

Před použitím je třeba upravit pH bazénové vody na 7,1 - 7,4. Pro zvýšení filtrační účinnosti přípravek dávkujeme přímo do skimmeru při zapnutém filtračním zařízení. Pro rovnoměrnější vyvločkování doporučujeme přípravkem napustit mycí houbu a vložit ji do skimmeru. Za 2 - 3 dny provedeme proplach filtrace. Přípravek je také možné ředit vodou ve vhodné nádobě a poté vlévat do bazénu podél jeho okrajů. Takto připravený roztok spotřebujte do 1 týdne. Pro správnou účinnost vločkovače je nutné pravidelně kontrolovat hodnotu pH v bazénu. Přípravek nikdy nemíchejte s jinými chemikáliemi.

Dávkování

Dávkujeme 50 - 100 ml tekutého přípravku na 10 m3 bazénové vody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemie
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.