Vážení zákazníci, náš E-SHOP je plně v provozu. Expediční sklad funguje pouze jako výdejní místo objednávek, platba na místě není možná.

pH plus profi zvyšování hodnot ph vody 1kg

Kód: 1983
181,50 Kč / ks 150 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

pH PLUS PROFI zvyšování hodnot pH vody

  • Určeno pro profesionální aplikace
  • Určeno pro pitnou vodu
  • Určeno pro bazénovou vodu
  • Určeno pro procesní vodu
  • Přesná a konstantní koncentrace
  • Obsahuje hydroxid sodný

Detailní informace

Detailní popis produktu

pH PLUS PROFI slouží ke zvýšení pH pitné, bazénové a procesní vody na požadovanou hodnotu. Přípravek pH PLUS PROFI je sypký, obsahuje hydroxid sodný. Správné nastavení hodnoty pH vody je nutnou podmínkou pro dokonalou funkci velké většiny přípravků. Aktuální hodnotu pH lze zjistit pomocí vhodného bazénového testeru. Hodnota pH vyšší než 7,6 způsobuje ve vodě minerální zákaly, tvorbu vodného kamene, který může způsobit ucpání filtrace, nebo tvorbě hrubého povrchu na plochách bazénu, snižuje účinnost dezinfekce, dochází k dráždění očí a kůže. Hodnota pH nižší než 6,8 způsobuje korozi kovů a betonu, blednutí barev, podráždění očí a kůže.

Dávkování: Přidáním 100 g pH PLUS PROFI na každých 10 m3 vody se zvýší hodnota pH přibližně o 0,1. Odměřené množství přípravku se rozpustí ve vodě v plastovém vědru a nalije v nejhlubší části do bazénu při běžící cirkulaci vody. Po dokonalém promíchání veškeré vody v bazénu se provede opětovné měření pH a podle jeho výsledku se případně provede další korekce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemie
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg
? Aplikace (vyberte pouze jeden parametr): Bazény / Vířivky / Swim Spa, Pitná voda, Procesní voda, Koupací jezírka / Přírodní bazén / Bio top, Aquaponie
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.