Vážení zákazníci, náš E-SHOP je plně v provozu. Expediční sklad funguje pouze jako výdejní místo objednávek, platba na místě není možná.

Minerální bahno z Mrtvého moře Numeira prášek 25Kg

Kód: 2517
2 365,55 Kč / ks 1 955 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Minerální bahno z Mrtvého moře Numeira prášek 25Kg

  • 100% přírodní produkt bez aditiv
  • Jemnost pod 800 mikronů
  • Určeno pro výrobu léčebné tělové masky
  • Milióny let ověřená kvalita
  • Dlouhá doba skladování oproti mokrému bahnu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Surovina je schválena ECOCERT GREENLIFE, odpovídá standardu COSMOS. ECOCERT Greenlife je světovým lídrem v certifikaci přírodní nebo bio kosmetiky a surovin. Zavedením a prosazováním standardu COSMOS organizace sjednotila mezinárodní kosmetický sektor s cílem dosáhnout dlouhodobé udržitelnosti. Tyto produkty nezávisle ověřily všechny relevantní aspekty od získávání zdrojů až po distribuci, včetně výrobních procesů šetrných k životnímu prostředí, vyhýbání se GMO a zakázaným látkám a používání ekologicky šetrných.

Mrtvé moře je podle The Dead Sea Research Center na Ben Gurion University of Negev nejslanějším vodním útvarem na světě s koncentrací minerálů přibližně 32 %. Bahno z Mrtvého moře má vysoký obsah solí a minerálů, o kterých se tvrdí, že jsou pro tělo nezbytné, a je široce používáno v peloterapii. Bahno z Mrtvého moře tak může čistit a vytahovat nečistoty z pokožky, napíná a tonizuje pleť a dodává jí svěží vzhled.

Návod k použití: Minerální bahno z Mrtvého moře doporučujeme nanést jako pleťovou nebo tělovou masku a nechat na pokožce, dokud bahno trochu nezaschne. Dobře to opláchněte a poté naneste hydratační krém.

Aktivní složky: Vezměte prosím na vědomí, že tento produkt není parfémovaný a má velmi mírný zápach podobný mořské vodě. Toto čisté bahno z Mrtvého moře je napuštěno vodou z Mrtvého moře bohatou na minerály a je konzervováno, aby byl produkt bezpečný pro použití.

Upozornění: Všechny naše produkty jsou určeny pouze pro vnější použití.

Všechny naše výrobky se řídí a splňují zákon 102/2001 ze dne 22.února 2001 o obecné bezpečnosti a mají certifikát zdravotní nezávadnosti vydaný Státním zdravotním ústavem v Praze.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sůl a minerály
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 25 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.