Vážení zákazníci, náš E-SHOP je plně v provozu. Centrální sklad funguje pouze jako výdejní místo objednávek. Platba v hotovosti a kartou na místě není možná.

AFM Ng Aktivované filtrační medium Grade 1, 0,4 – 0,8 mm 21 kg

Kód: 1008
Novinka
Značka: Dryden Aqua
1 452 Kč / ks 1 200 Kč bez DPH
Skladem (34 ks)

AFM  Ng AKTIVOVANÉ FILTRAČNÍ MÉDIUM

AFM ® Activated Filter Media je přímou náhradou filtračního písku. Hladký povrch zrn usnadňuje procesem zpětného proplachu čištění filtračního média a výrazně snižuje množství prací vody.

  • Nepodporuje tvorbu mikroorganizmu
  • Nevytváří preferenční cesty
  • Šetří vodu potřebnou pro zpětný proplach
  • Stabilní filtrační účinnost
  • Hydrofobní povrchová úprava
  • Snížené tlakové ztráty
  • Nižší hmotnost filtračního média o 15% (oproti písku)
  • Vyrobeno z recyklovaného skla

Detailní informace

Detailní popis produktu

AFM ® ng: Unikátní hydrofobní povrch pro pokročilou adsorpci organických látek a mikroplastů

AFM ® ng prochází novým aktivačním procesem, který zvětšuje jeho povrch a činí jej hydrofobním (nepolárním). Společnost Dryden Aqua vyvinula AFM ® ng k odstranění organických a mikroplastů z vody. Jakákoli nepolární chemická látka bude obtížnější rozpustit se ve vodě a bude mít tendenci plavat jako olej nebo se adsorbovat na nepolární hydrofobní povrch.
Organické látky jsou předchůdcem tvorby trihalomethanů (THM), včetně chloroformu. Díky své velké hydrofobní ploše a vysoce mezopourózní struktuře AFM ®ng může filtrovat mnohem jemnější částice a přibližně o 50% více organických látek než písek. Vysoký výkon filtrace znamená, že se používá méně dezinfekčních prostředků, což má za následek zdravější vodu a lepší kvalitu vzduchu při nižších nákladech.

AFM ®  Activated Filter Media je přímou náhradou písku, zdvojnásobuje výkon pískových filtrů bez nutnosti dalších investic do infrastruktury.

AFM ®  je vysoce technický produkt vyrobený ze specifického typu skla, zpracovaný tak, aby získal optimální velikost a tvar částic. Poté je vystaven 3stupňovému aktivačnímu procesu, aby se stal samolilizujícím a aby získal vynikající adsorpční vlastnosti.

Samo sterilizující povrch : AFM ®  je 100% biologicky odolný, zabraňuje usměrňování a biologické přeměně z močoviny na amoniak ve filtračním loži odpovědném za toxické pachy chloru (trichloraminy).

Vynikající adsorpční vlastnosti :: Povrch AFM ®  je silně zvětšen a stává se hydrofobním (odpuzuje vodu), aby filtroval částice až na 1 mikron a odstranil z vody o 50% více organických látek než písek a jiná skleněná filtrační média, čímž snížení tvorby škodlivých THM včetně chloroformu až o 50%.

Ideální rychlost filtru v nádrži: 15-30m / h (ale bez problémů funguje i při obvyklých 50 m/h)
Ideální rychlost proplachu: 40 až 50 m/h 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtrační materiály
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 21 kg
? Aplikace (vyberte pouze jeden parametr): Bazény / Vířivky / Swim Spa, Pitná voda, Procesní voda, Myčky aut, Akvária, Komerční chov ryb, Průmyslová odpadní voda
Funkce filtrace: Mechanická / odstranění zákalu
Typ filtru: Pískový filtr, Mechanický pitná voda

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení